Güneş Enerjili Solar Sokak Ve Bahçe Aydınlatmalar

Güneş enerjili solar sokak ve bahçe lambası nedir? Güneş enerjili sokak lambası avantajları? Güneş Enerjili lamba modellerimiz? Güneş Enerjili hazır bahçe lambaları?

Güneş enerjili bahçe ve sokak lambaları kolay kullanım ve ergonomik tasarımları dolayısıyla tercih konusudur.

Güneş enerjisi aydınlatma sistemleri, enerjisini güneşten alan güneş paneli, batarya ve lambadan oluşan aydınlatma sistemleridir.

Son zamanlarda yapılan elektrik zamları sonrasında yüksek gelen elektrik faturalarına çözüm olması nedeniyle birçok müşterimiz Güneş Enerjili Aydınlatma sistemleri hakkında bizden bilgi talep etmektedir.

Güneş Enerjili Aydınlatma sistemleri, güneş paneli tarafından gündüz üretilen enerjinin depolanarak gece, otomatik olarak lambanın çalıştırılmasıdır. Karanlık sensörü sayesinde akşam karanlığını algılayan sistem otomatik olarak çalışmaya başlar.

Son elektrik zamları ile birlikte yüksek gelen elektrik faturalarına çözüm olması nedeniyle tercih edilen solar aydınlatma sistemleri, kolayca kurulumu sayesinde aşağıda belirtilen tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Güneş enerjisi ile led aydınlatma istenen her bölgeye uygulanabilir. Benzin istasyonları ön refuj aydınlatma, parklar ve bahçeler, cadde ve sokak aydınlatmaları gibi.

Gündüz depoladığı enerjiyle gece boyunca ışık verir. Gecede ortalama 6-8-12 saat yanar. Ürün balkonlara veya park veya bahçe aydınlatmasında kullanılır. Sert çelik veya kaliteli plastik malzemeden imal edilmiştir. Güneş Paneli su geçirmez şekilde tasarlanmıştır.

Güneş Enerjisi Aydınlatma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Solar Enerji Aydınlatma sistemleri; güneş paneli tarafından gün içerisinde lambanın ihtiyacı olan enerji üretilir ve bataryaya depolanır. Akşam karanlığı başlaması durumunda sensör devreye girerek bataryada depolanmış olan enerji ile lambayı çalıştırır.

Sokak Lambaları 30 wattan başlayıp 150 watta kadar mevcut olup güneş paneli, batarya, sensör ve ledler ürünün üzerinde montajlı bir şekildedir.Herhangi bir kablo çekmeden direk olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerde mevcut olan kumanda sayesinde daha sonrasında çalışma modu değişikliği yapılabilmektedir.

 Solar Aydınlatma Sistemleri

Güneş enerjili Solar aydınlatma sistemlerinin uygulama alanları:

  • Güneş Enerjili,Ledli Park ve bahçe aydınlatmaları,
  • Güneş Enerjili Led Cadde ve sokak aydınlatmaları
  • Güneş Enerjili  Led Fabrika, işyeri, alışveriş merkezi, üniversite bahçe ve otopark aydınlatmaları
  • Güneş enerjili Led Sinyalizasyon, güvenlik sistemleri
  • Güneş enerjili Led Totem, reklam panosu, otobüs durağı aydınlatmaları
  • Benzin istasyonları Led aydınlatma
  • Ledli Acil durum aydınlatmaları
  • Ledli Şehir içi dekoratif aydınlatma